O nas

Kim jesteśmy?

Jesteśmy niezależnym dystrybutorem produktów Coral Club. Nasza praca zrodziła się z pasji – fascynuje nas zdrowe życie, sport i uroda. Zanim zdecydowaliśmy się na współpracę z Coral Club, sami przetestowaliśmy na sobie większość produktów i po dziś dzień szczerze je wszystkim polecamy.

Strefa Partnera - dołącz do nas!

Zapewne zastanawiasz się, co daje Ci zostanie naszym partnerem – wszystkie informacje znajdziesz poniżej.

Zniżka na wszystkie produkty – Coral Club oferuje możliwość zakupu wysokiej jakości produktów dla zdrowia po specjalnej cenie klubowej. Zarejestruj się na stronie internetowej Firmy i otrzymuj zniżkę 20% od ceny detalicznej! 

Bonus rekomendacji – Zaproś znajomych do Coral Club i uzyskaj Bonus rekomendacji 5% od ich zakupów!

Dodatkowy rabat zwrotny  – Po tym jak zgromadzisz 500 punktów bonusowych, zyskasz możliwość zwrotu 10% od sumy wszystkich Twoich zakupów! Gromadząc 500 punktów bonusowych Twój status zmieni się z Konsumenta na Konsumenta Premium! Otrzymasz także dodatkowy przywilej – 10% rabat zwrotny.

Korzystaj z produktów – Dystrybutorzy Coral Club otrzymują nie tylko bonus w wysokości 10-25% od obrotu swojej struktury, ale także procent od obrotu swoich Dyrektorów. Istnieje możliwość opłacania bonusami zakupów osobistych (do poziomu 30% wartości zamówienia), z korzyścią dla budżetu domowego. Jeśli zechcesz, możesz zamieniać bonusy na pieniądze i otrzymywać wynagrodzenie od Firmy za wykonaną pracę. 

Jak widzisz – współpraca z nami to nie tylko okazja do niższych cen produktów – wielu z naszych partnerów pracę z nami traktuje jako dodatkowe lub główne źródło całkiem niezłych dochodów. Jesteś zainteresowany? Napisz do nas na czacie albo w formularzu, który znajdziesz poniżej!