WODA KORALOWA

20% ZNIŻKI

Na COral Mine PO REJESTRACJI

WODA KORALOWA

Morze, jest bogatym źródłem pokarmu i minerałów, w którym od wielu stuleci bujnie rozwija się życie. Ale jego głębiny skrywają coś więcej – tajemnice lepszego zdrowia i długowieczności, z której możemy skorzystać także my. Przez tysiąclecia morze tworzyło (warstwa po warstwie) okłady piasku koralowego, bardzo bogatego w minerały. Kiedy koral umiera, jest porywany przez morze, aby ostatecznie spocząć na jego dnie. Tu nawarstwia się przez stulecia, by po zwietrzeniu i wzbogaceniu, przeistoczyć się w skamieniały piasek koralowy.

Wśród krystalicznych wód japońskiego archipelagu Nansei, leży grupa starożytnych wysp znana dzisiaj jako Okinawa. Można tam podziwiać jedne z najwspanialszych i najbardziej urodzajnych raf koralowych na świecie.

Produkt Coral Mine, dzięki któremu we własnym domu stworzysz wodę z koralowca kupisz TUTAJ!

WODA KORALOWA DO PICIA

Wielu mieszkańców tych terenów cieszy się wspaniałym zdrowiem. Mieszkają, bawią się i pracują nad brzegiem morza. Korzystają z jego dobrodziejstw prowadząc własne gospodarstwa i jedząc wytwarzaną przez siebie żywność. Badania prowadzone wśród tych ludzi dowodzą, że nie tylko żyją oni dłużej niż ktokolwiek inny na świecie, ale również rzadziej cierpią na raka, choroby serca, cukrzycę, artretyzm. oraz inne choroby zwyrodnieniowe. Jakość ich życia w podeszłym wieku wydaje się być lepsza niż gdziekolwiek indziej na świecie. Wielu ludzi zamieszkujących długowieczne wioski na Okinawie ma od 80 do 115 lat.

Wielu naukowców i lekarzy przyjechało na wyspę aby zgłębić sekrety zdrowia i długowieczności tych ludzi. Odkryli oni że źródłem dobrego zdrowia mieszkańców Okinawy nie są jedynie forsowne ćwiczenia fizyczne czy zdrowa dieta. Podstawą okazuje się być woda, którą piją. Takiej wody jaką piją na wyspie, nie można znaleźć nigdzie indziej na świecie. Kiedy pada deszcz, woda przesącza się przez archaiczne pokłady pobierając z nich minerały i inne elementy, które wzbogacają wapń oraz magnez. Nawet w dzisiejszych czasach ludzie mogą czerpać wodę pitną z naturalnych źródeł, takich jak te na Okinawie.

Ty też możesz pić zdrową wodę, korzystając z produktu dostępnego  TUTAJ!

WODA KORALOWA - WŁAŚCIWOŚCI I ZASTOSOWANIE

Po prawie 20 latach badań, naukowcy odkryli, że niewielkie ilości koralu z Okinawy, dodane do jakiegokolwiek płynu mogą mieć znaczący wpływ na nasz organizm. Woda jest najważniejszą substancją podtrzymującą ludzkie życie. Nasze ciało składa się w 70% z wody natomiast zawartość wody we krwi to aż 90%. Krew odpowiada za transport substancji odżywczych do każdej żyjącej komórki. Woda koralowa może pomóc oczyścić powszechnie wykorzystywaną wodę pitną. Aby walczyć z chorobami nasz organizm potrzebuje wody o wysokim PH. W celu ukazania jak ważna dla życia jest odpowiednio zbilansowana woda, wystarczy wspomnieć że kraby umierają w wodzie o pH równym 6, ryby równym 3, zaś wszelkie życie ustaje gdy poziom pH wynosi 2,5.

Czołowi biochemicy i fizjolodzy uznali właściwy poziom pH oraz równowagę kwasowo-zasadową za najważniejsze aspekty dla zrównoważonego i zdrowego organizmu. Skamieniały koral zwiększa pH wody i czyni ją bardziej zasadową. Koralowy dodatek do wody neutralizuje wszelkie zanieczyszczenia znajdujące się w wodzie oraz wzbogaca ją o ważne minerały i wapń, które są często usuwane podczas oczyszczania w lokalnej stacji uzdatniania wody. Nawet woda zanieczyszczona chlorem, bakteriami, glonami, metalami ciężkimi i fluorem, może zostać oczyszczona przy pomocy koralu. Dzięki ich pracy, woda koralowa zbiera bardzo dobre opinie wśród osób, które ją stosują.

WODA KORALOWA: Badania i dochodzenia

WODA KORALOWA - OPINIE

Marta, 25 lata

W mojej opinii, woda koralowa pomaga oczyści organizm i utrzymywać odpowiednie pH w organiźmie, dzięki czemu jestem zdrowa i aktywna

Anna, 37 lata

„Moja opinia o wodzie koralowej? Istnieje starożytna japońska przepowiednia, która mówi, że z morza wokół Okinawy wyłoni się skarb. Woda koralowa to skarb dla mojego zdrowia.”

Jan, 44 lata

„Moja opinia? Odkąd pije wodę koralową jestem zdrowa i prowadzę aktywne życie.”

WODA KORALOWA - CENA

Coral Mine to naturalny produkt wyprodukowany w Japonii ze skamielin koralowców głębinowych, żyjących w Morzu Japońskim w pobliżu wysp Okinawa i Tokunoshima. Sproszkowana skamielina koralowca Scleractina, która stanowi główny składnik preparatu Coral Mine, jest bardzo bogatym źródłem wapnia i magnezu. Służy do wzbogacania wody pitnej w wyżej wymienione minerały, które przyczyniają się do utrzymania zdrowych kości, zębów oraz lepszej pracy naszych mięśni.

WODA KORALOWA - GDZIE KUPIĆ?

Poniżej znajdziesz linka do sklepu z produktem do tworzenia „wody koralowej”. Cena wody koralowej pojawi się po zarejestrowaniu. Zarejestruj się aby  otrzymać 20% zniżki na zakup produktu.